Follow Us
Ostatnio dodane:

Mamy to! – 5000 zł od Tesco

Mamy to! – 5000 zł od Tesco

Dzisiaj o godzinie 11:00 miało miejsce uroczyste odebranie grantu za nasz projekt „ W RYTMIE FAL” z Programu Tesco „Decydujesz, pomagamy”. Z tego miejsca chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie PODZIĘKOWAĆ zarówno organizatorom, mediom jak i wszystkim, którzy oddali głosy właśnie na nasz projekt. W ramach projektu na Pomoście Centrum będą prowadzone warsztaty taneczne w każdą niedzielę tegorocznych wakacji, z podziałem na 20 – osobowe grupy wiekowe.Całość zwieńczy koncert galowy.
Poprzez udział w projekcie dzieci i młodzież, poza umiejętnościami tanecznymi poznają alternatywne możliwości spędzania wolnego czasu, będą miały szansę poznać nowych ludzi, nauczą się dostrzegać piękno przyrody i co najważniejsze udział w warsztatach pozytywnie wpłynie na ich zdrowie.
Największą korzyścią jaką odniesie społeczność lokalna poprzez realizację projektu będzie poprawa jakości życia jego uczestników. Ponadto, zajęcia taneczne odbywające się na pomoście wpłyną na ożywienie tej części parku miejskiego, w której jest on ulokowany. Dodatkowym atutem, będzie zaangażowanie turystów, co skutkować będzie większym zainteresowaniem wypoczynkiem w Szczecinku.

Dlatego NIE ZWLEKAJ!!!
ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ DZIŚ!

 

Zgłoszenia przyjmujemy na adres sekretariat@szlot.pl i w siedzibie SzLOT przy ul. Piłsudskiego 3 w Szczecinku.

Top