KARTA GOŚCIA – sposób na miasto! Niezbędne informacje!

with Brak komentarzy

„Karta Gościa – sposób na miasto!

Uwielbiasz zwiedzać? Kochasz historię ?A może wybierasz się na wakacje z rodziną i szukasz atrakcji dla najmłodszych? Karta Gościa to rozwiązanie dla Ciebie!

Co to takiego?

KARTA GOŚCIA to pakiet zniżek oferowanych przez miasto Szczecinek oraz szczecineckich gestorów branży turystycznej, gastronomicznej, rozrywkowej i sportowej,  który daje gościom zakwaterowanym w naszych hotelach i pensjonatach możliwość korzystania z wielu upustów na całe  spektrum atrakcji.

KARTĘ GOŚCIA otrzymuje się bezpłatnie. Chcecie wypoczywać taniej? Poproś w swoim miejscu zakwaterowania o KARTĘ GOŚCIA.

.KARTA GOŚCIA! Temat, który jest u nas “na tapecie” od tygodni, od jutra w końcu wchodzi w życie! Miło nam poinformować, że do programu dołączyli: Basen Aqua-Tur Szczecinek oraz szczecineckie korty tenisowe, Komunikacja Miejska Szczecinek oferująca zniżkę na rejsy szczecinecką białą flotą, Wyciąg Do Nart Wodnych I Wakeboardu W Szczecinku Wyciąg do nart wodnych – Wake Park Szczecinek, Kino Wolność Szczecinek, Ranczo Panderossa, Smażalnia Ryb Eko-Rybka, Cukiernictwo Pianowscy – Lodziarnia Dolce Vita, Tramp Klub – Twój Park Rozrywki – Szczecinek, Ratuszowa cafe & lunch, Pizzeria Strony Świata Szczecinek, sup_borne, Bistro Kwadrans Szczecinek, Bistro Pod Żaglami Szczecinek, Dom Woźnego – Pierogarnia Szczecinek, Lodziarnia Amore Mio, Domino Sushi Szczecinek, Kredens, The Blackrock Irish Pub Szczecinek, W piwnicy Szczecinek,., Hotel Restauracja Merkury !! Bądźcie czujni, ponieważ lista ciągle może się wydłużać 😉

Dla PARTNERÓW:

Prowadzisz swoją działalność i chcesz zaistnieć na mapie turystycznej Szczecinka? Już dziś zostań partnerem programu KARTA GOŚCIA!

Co zyskujesz?

Każdy z partnerów sam określa wielkość upustu, który udzielony zostanie posiadaczowi Karty Gościa. Dla Was to niewiele, ale być może dla tych, którzy zastanawiają się na tym gdzie jechać na wakacje, ten właśnie rabat będzie  decydował o tym jaki kierunek wybiorą.

Do programu przystąpiło wielu, ale w dalszym ciągu zapraszamy do współpracy inne podmioty. Im nas więcej, tym nasz głos będzie donośniejszy! Mam nadzieję, że dzięki planowanym akcjom promocyjnym, będzie on słyszalny w całym kraju!

Ta akcja nie jest dla nas. Ona jest dla Was, dla tych wszystkich, których przychody zależą także od liczby turystów odwiedzających nasze miasto.

Przekonani jesteśmy, że podmioty, które uczestniczą w programie Karta Gościa wyraźnie odczują wzrost liczby klientów, więc i Ciebie zapraszamy do współpracy.

Udział w programie jest nieodpłatny.

Poniżej do pobrania regulamin.

Chcesz dołączyć? Masz wątpliwości? Dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas +48 536 924 998. Jesteśmy do Waszej dyspozycji nawet w weekend!