Follow Us
Ostatnio dodane:

KARTA GOŚCIA – sposób na miasto! Niezbędne informacje!

KARTA GOŚCIA – sposób na miasto! Niezbędne informacje!

„Karta Gościa – sposób na miasto!

Uwielbiasz zwiedzać? Kochasz historię ?A może wybierasz się na wakacje z rodziną i szukasz atrakcji dla najmłodszych? Karta Gościa to rozwiązanie dla Ciebie!

Co to takiego?

KARTA GOŚCIA to pakiet zniżek oferowanych przez miasto Szczecinek oraz szczecineckich gestorów branży turystycznej, gastronomicznej, rozrywkowej i sportowej,  który daje gościom zakwaterowanym w naszych hotelach i pensjonatach możliwość korzystania z wielu upustów na całe  spektrum atrakcji.

KARTĘ GOŚCIA otrzymuje się bezpłatnie. Chcecie wypoczywać taniej? Poproś w swoim miejscu zakwaterowania o KARTĘ GOŚCIA.

.KARTA GOŚCIA! Temat, który jest u nas “na tapecie” od tygodni, od jutra w końcu wchodzi w życie! Miło nam poinformować, że do programu dołączyli: Basen Aqua-Tur Szczecinek oraz szczecineckie korty tenisowe, Komunikacja Miejska Szczecinek oferująca zniżkę na rejsy szczecinecką białą flotą, Wyciąg Do Nart Wodnych I Wakeboardu W Szczecinku Wyciąg do nart wodnych – Wake Park Szczecinek, Kino Wolność Szczecinek, Ranczo Panderossa, Smażalnia Ryb Eko-Rybka, Cukiernictwo Pianowscy – Lodziarnia Dolce Vita, Tramp Klub – Twój Park Rozrywki – Szczecinek, Ratuszowa cafe & lunch, Pizzeria Strony Świata Szczecinek, sup_borne, Bistro Kwadrans Szczecinek, Bistro Pod Żaglami Szczecinek, Dom Woźnego – Pierogarnia Szczecinek, Lodziarnia Amore Mio, Domino Sushi Szczecinek, Kredens, The Blackrock Irish Pub Szczecinek, W piwnicy Szczecinek,., Hotel Restauracja Merkury !! Bądźcie czujni, ponieważ lista ciągle może się wydłużać 😉

Dla PARTNERÓW:

Prowadzisz swoją działalność i chcesz zaistnieć na mapie turystycznej Szczecinka? Już dziś zostań partnerem programu KARTA GOŚCIA!

Co zyskujesz?

Każdy z partnerów sam określa wielkość upustu, który udzielony zostanie posiadaczowi Karty Gościa. Dla Was to niewiele, ale być może dla tych, którzy zastanawiają się na tym gdzie jechać na wakacje, ten właśnie rabat będzie  decydował o tym jaki kierunek wybiorą.

Do programu przystąpiło wielu, ale w dalszym ciągu zapraszamy do współpracy inne podmioty. Im nas więcej, tym nasz głos będzie donośniejszy! Mam nadzieję, że dzięki planowanym akcjom promocyjnym, będzie on słyszalny w całym kraju!

Ta akcja nie jest dla nas. Ona jest dla Was, dla tych wszystkich, których przychody zależą także od liczby turystów odwiedzających nasze miasto.

Przekonani jesteśmy, że podmioty, które uczestniczą w programie Karta Gościa wyraźnie odczują wzrost liczby klientów, więc i Ciebie zapraszamy do współpracy.

Udział w programie jest nieodpłatny.

Poniżej do pobrania regulamin.

Chcesz dołączyć? Masz wątpliwości? Dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas +48 536 924 998. Jesteśmy do Waszej dyspozycji nawet w weekend!

Top

Szanowni Państwo!

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych. Kliknięcie przycisku „Przejdź do serwisu” oznacza zgodę na przetwarzanie danych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania serwisu.

W związku z zapisami art. 13 oraz art. 14 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE. z 2016 r., L 119, poz. 1) informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest:

Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna

ul. Kościuszki 22

78-400 Szczecinek

Na mocy art. 37 ust. 1 lit. a) RODO Administrator (AD) wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD), który w jego imieniu nadzoruje sferę przetwarzania danych osobowych. Z IOD można kontaktować się pod adresem mail mariusz.getka@szlot.pl

Dane osobowe przetwarzane przez SzLOT przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji celu dla jakiego zostały zebrane oraz zgodnie z terminami archiwizacji określonymi przez ustawy kompetencyjne lub ustawę z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz.U. z 2017 r., poz. 1257) i ustawę z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. z 2018 r., poz. 217), w tym Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.

Każda osoba, z wyjątkami zastrzeżonymi przepisami prawa, ma możliwość:

Z powyższych uprawnień można skorzystać w siedzibie Administratora, pisząc na adres AD lub drogą elektroniczną kierując korespondencję na adres sekretariat@szlot.pl

Osoba której dane przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez tę osobę ma prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Szczecinecką Lokalną Organizację Turystyczną. Organem właściwym dla ww. skargi jest:

Urząd Ochrony Danych Osobowych
ul. Stawki 2
00-193 Warszawa

W zależności od sfery, w której przetwarzane są dane osobowe w Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym lub umownym. W szczególnych przypadkach ich podanie jest warunkiem zawarcia umowy.