Rozkład rejsów Szczecineckich Statków 2024

with Brak komentarzy

Szczecineckie Tramwaje Wodne to niewątpliwe atrakcje turystyczne miasta. Statek spacerowy „Księżna Jadwiga” to jedna z najbardziej urokliwych jednostek pływających na całym Pojezierzu Drawskim. Dzięki przebudowie może obecnie zabierać na swój pokład 174 osoby. Statek ten doskonale nadaje się do organizacji imprez okolicznościowych i różnego rodzaju eventów.

Drugi szczecinecki tramwaj wodny „Bayern” to prawdziwa Perła! Jednostka ta ma 100 lat i jest jedną z nielicznych tego typu w Polsce i Europie. Jest on integralną częścią miejskiego systemu komunikacyjnego. Kursuje zgodnie z własnym rozkładem jazdy, zatrzymując się na wyznaczonych przystankach. Zabiera na pokład 54 pasażerów. Jego wystrój nawiązuje do statków, które przeszło 60 lat temu pływały po szczecineckim jeziorze. Polska Organizacja Turystyczna uhonorowała „Bayern” prestiżową nagrodą – „Turystyczny Produkt Roku”. Rejs statkiem trwa ponad godzinę. Tramwaje kursują w sezonie letnim od czerwca do września.

Uzupełnieniem oferty Szczecineckiej Białej Floty są taksówki wodne, które pływają po jeziorze Trzesiecko w każdą sobotę i niedzielę wakacji. Jeśli chcielibyście Państwo odbyć kameralny rejs najstarszą łodzią motorową w Polsce, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jacht motorowy Pettersson, wg. szwedzkich historyków, zaprojektowano i zbudowano w latach 1910-1912, w szwedzkim Lilienholmen, więc jest duże prawdopodobieństwo tego, że nigdzie więcej nie będziecie mieli możliwości przepłynięcia się podobnym arcydziełem sztuki szkutniczej.

Rozkład rejsów oraz szczegółowe informacje

Czarter tramwaju wodnego: +48 500 298 375