Follow Us
Ostatnio dodane:

Bon turystyczny
Przyjedź do Szczecinka z Polskim Bonem Turystycznym! 
Na naszej stronie znajdziesz podstawowe informację na temat Polskiego Bonu Turystycznego oraz oferty wyjątkowych obiektów noclegowych dla całej rodziny, w których zrealizujesz świadczenie w ramach bonu turystycznego.
A to wszystko podane w przystępny, klarowny sposób. Nie musisz się zastanawiać co w rzeczywistości kryje się pod nazwą rejestrową firmy, ponieważ na stronie przedstawiamy konkretne miejsca w Szczecinku, w których wykorzystasz bon! 

Polski Bon Turystyczny to narzędzie, które ma na celu wsparcie finansowe zarówno polskich rodzin jak i branży turystycznej, osłabionej przez skutki pandemii COVID-19.

Warto zaplanować wymarzony czas z dziećmi w jednym z tysięcy wspaniałych miejsc Powiatu Szczecineckiego!

Szczecinek:

  1. Hotel Viki – Biuro Turystyczne Pomorze Olszewska sp. jawna, ul. Kościuszki 76,
  2. BR S.C. – Bartłomiej Buchowiecki Radosław Buchowiecki, ul. Kochanowskiego 6,
  3. Hotel Pojezierze – PBU Transbudex, ul. Wyszyńskiego 69,
  4. Hotel Panorama – PHU ‘Zymex” Ariana Kiełbasa, ul. Bohaterów Warszawy 28,
  5. Pensjonat Pod Żaglami – Jarosław Burgieł, ul. Trzesiecka 30,
  6. Hotel Quattro – Biuro Handlowe Gawex Zbigniew Gawroński, ul. Łukasiewicza 1.

Borne Sulinowo:

1. Pensjonat Ani – Chmielowska Anna, ul. Spacerowa 5,
2. Domki Letniskowe u Krysi – Tanie Noclegi, ul. Rzemieślnicza 4,
3. Ośrodek Konferencyjno-wypoczynkowy „Marina” – Ryszard Kolanowski, ul. Jeziorna 9,
4. Gościniec Rossija – Travel.borne-sulinowo.com Monika Konieczna – Pilszek, ul. Spacerowa 3,
5. Pole Biwakowe – Towarzystwo Przyjaciół Piławy, Zalew Nadarzycki 1,
6. Revital – Sulinowy dom ‘Revital’ Barbara Bielicka, ul. M. Konopnickiej 16,
7. Willa Reverans – Pokoje gościnne Ałła Małucha, ul. Parkowa 11.

Biały Bór:

  1. Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacji – BCKiR, ul. Tamka 3,
  2. Przedsiębiorstwo Usługowe Żaneta Michałkiewicz – Biernacka, ul. Sienkiewicza 7.

Barwice:

  1. Biuro Turystyczne Aga – Toma Agnieszka Tomaszewicz, ul. Kwiatowa 9.

Listę pozostałych podmiotów, w których zrealizować można Polski Bon Turystyczny znajdą Państwo na stronie https://bonturystyczny.polska.travel/lista-podmiotow

Informacje ogólne oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdą Państwo na stronie https://bonturystyczny.polska.travel/

Z bonu turystycznego o wartości 500 zł można skorzystać, jeśli wychowuje się co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon. Dodatkowe świadczenie w formie uzupełnienia bonu, o tej samej wartości 500 zł, przysługuje dzieciom z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Bon turystyczny jest ważny do końca marca 2022 roku! Nie ma ograniczenia do korzystania z niego tylko w wakacje. Ferie zimowe i wiele wspaniałych weekendów, które warto spędzić z dziećmi w ciekawy i nietuzinkowy sposób, to również doskonałe okazje do wykorzystania bonu. Można też wysłać dzieci na kolonie, obóz harcerski, sportowy czy rekreacyjny lub po prostu zaplanować rodzinny wyjazd.

Bon turystyczny można zrealizować na terenie całego kraju, dokonując nim płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne, oferowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego.

Najpiękniejsze zakątki Polski czekają na polskie rodziny!

Aby zrealizować BON TURYSTYCZNY wystarczy:

1️⃣ Założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.


2️⃣Aktywować swój bon turystyczny na PUE ZUS.


3️⃣Bon, w formie unikalnego numeru, otrzymasz za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany numer telefonu lub adres e-mail. Numer ten okazujesz podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu.


4️⃣ Aby skorzystać z dodatkowego świadczenia w formie bonu na dziecko niepełnosprawne należy złożyć odpowiednie oświadczenie na PUE ZUS i postępować dalej tak jak w kroku 3.

JAK ZAREJESTROWAĆ SWOJĄ FIRMĘ W PROGRAMIE POLSKI BO TURYSTYCZNY?

Przedsiębiorcy turystyczni i organizacje pożytku publicznego, które chcą przyjmować płatności bonem za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne, muszą wpisać się na listę prowadzoną przez Polską Organizację Turystyczną (POT). Można to zrobić wyłącznie za pośrednictwem PUE ZUS. Dlatego trzeba mieć profil na PUE ZUS (instrukcja: jak założyć profil na PUE ZUS).

Aby przystąpić do programu Polski Bon Turystyczny na PUE ZUS, trzeba wypełnić “Oświadczenie  przedsiębiorcy turystycznego lub organizacji pożytku publicznego w celu przystąpienia do programu Polski Bon Turystyczny”.

Na PUE ZUS podmiot turystyczny może zarządzać uprawnieniami osób, które będą przyjmować płatności bonem. Uzyska też dostęp do swoich rozliczeń.

Podmiot turystyczny może dodać dowolną liczbę obiektów, w których realizuje usługi. Dzięki temu uzyska ich bezpłatną promocję na stronie bonturystyczny.gov.pl prowadzonej przez Polską Organizację Turystyczną.

Funkcje rejestracji podmiotu (złożenia oświadczenia), zarządzania danymi podmiotu oraz zarządzania uprawnieniami osób, które będą przyjmowały płatności bonem są dostępne na PUE ZUS.

Więcej szczegółów na stronie: bonturystyczny.gov.pl oraz www.pot.gov.pl lub pod numerem telefonu: +48 22 11 22 111

Top

Szanowni Państwo!

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych. Kliknięcie przycisku „Przejdź do serwisu” oznacza zgodę na przetwarzanie danych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania serwisu.

W związku z zapisami art. 13 oraz art. 14 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE. z 2016 r., L 119, poz. 1) informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest:

Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna

ul. Kościuszki 22

78-400 Szczecinek

Na mocy art. 37 ust. 1 lit. a) RODO Administrator (AD) wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD), który w jego imieniu nadzoruje sferę przetwarzania danych osobowych. Z IOD można kontaktować się pod adresem mail mariusz.getka@szlot.pl

Dane osobowe przetwarzane przez SzLOT przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji celu dla jakiego zostały zebrane oraz zgodnie z terminami archiwizacji określonymi przez ustawy kompetencyjne lub ustawę z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz.U. z 2017 r., poz. 1257) i ustawę z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. z 2018 r., poz. 217), w tym Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.

Każda osoba, z wyjątkami zastrzeżonymi przepisami prawa, ma możliwość:

Z powyższych uprawnień można skorzystać w siedzibie Administratora, pisząc na adres AD lub drogą elektroniczną kierując korespondencję na adres sekretariat@szlot.pl

Osoba której dane przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez tę osobę ma prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Szczecinecką Lokalną Organizację Turystyczną. Organem właściwym dla ww. skargi jest:

Urząd Ochrony Danych Osobowych
ul. Stawki 2
00-193 Warszawa

W zależności od sfery, w której przetwarzane są dane osobowe w Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym lub umownym. W szczególnych przypadkach ich podanie jest warunkiem zawarcia umowy.