Academia Nautica

baner na strone

nautica logo_1Academia Nautica jest niepubliczną placówką oświatowo-wychowawczą działająca przy Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. Z powodzeniem rozwijamy indywidualne umiejętności dzieci podczas zajęć pozaszkolnych. Zajęcia w Academii Nautica prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, pasjonatów wielu dziedzin posiadających niezbędne kwalifikacje oraz mnóstwo pasji, którą chętnie dzielą się na zajęciach.

1 2

Zapraszamy do uczestnictwa w grupach
Zapraszamy do uczestnictwa w grupach:

Zapraszamy do uczestnictwa w grupach

GRUPA TURYSTYCZNO - KRAJOZNAWCZA
Poznaj z nami najpiękniejsze zakątki naszego Powiatu oraz formy turystyki aktywnej. Czekają na was rowery, kajaki, rowerki wodne, terenowe gry miejskie oraz wiele innych atrakcji.

GWDA WIELKA / Grupa turystyczno-krajoznawcza z Gwdy Wielkiej prowadzona jest przez Pana Andrzeja Buczackiego

likehttps://www.facebook.com/groups/1488932864667858/?fref=ts

ajajksj

GRUPA NART WODNYCH
Lubisz nowe wyzwania, spróbuj ślizgów na jednym z najdłuższych w Europie wyciągach do nart wodnych. Dzięki grupie nart wodnych nauczysz się pływać na jednej narcie, z powodzeniem pokonasz slalom oraz poznasz akrobacje w jeździe figurowej. Z nami możesz nieodpłatnie korzystać z wyciągu do nart wodnych.

Grupę nart wodnych prowadzi Pan Lech Chwedczuk

Grupa nart

likehttps://www.facebook.com/pages/Grupa-Narty-Wodne-Academia-Nautica/292617294237204?fref=ts

GRUPA WAKEBOARDOWA
Wakeboard to bardzo szybko rozwijająca się dyscyplina sportu. Wspólnie z Academią Nautica możesz ślizgać się na desce, odpowiedniku zimowego snowboardu. Poznasz tajniki ewolucji na wodzie i będziesz miał szanse nauki wspólnie z najlepszymi wakeboardzistami w Polsce.

Grupę wakeboardową prowadzi Pan Lech Chwedczuk

13

likehttps://www.facebook.com/pages/Grupa-Narty-Wodne-Academia-Nautica/292617294237204?fref=ts

GRUPA WĘDKARSKA Catch & Release
„Złap i wypuść” to główna zasada, którą kierują się młodzi wędkarze w Academii Nautica. Jeśli lubisz wędkowanie, wodę i przyrodę ta grupa jest właśnie dla Ciebie. Łowimy na różnych akwenach Pojezierza Drawskiego, poznajemy różne techniki wędkarskie oraz dbamy o środowisko naturalne.

Grupę wędkarską prowadzi Pan Jarosław Dywizjusz

ajsksjalikehttps://www.facebook.com/groups/381985411912445/

GRUPA ŻEGLARSKA JUNIOR
Żeglarstwo to elitarny sport, dołącz do nas i wypłyń z nami na jezioro. Grupa Optymist to najmłodsza grupa w Academii – to w niej zdobędziesz podstawową wiedzę z zakresu żeglarstwa regatowego, wystartujesz w pierwszych regatach i poznasz wielu interesujących przyjaciół.

Grupę żeglarską junior prowadzi Pani Katarzyna Kucaba, Pani Anna Wachowiak, Pan Marek Czeluściński

mniejszelikehttps://www.facebook.com/pages/Grupa-%C5%BBeglarska-Akademii-Nautica/1511426939073304?fref=ts

GRUPA ŻEGLARSKA SENIOR
To grupa przeznaczona dla nastolatków, którzy mają ochotę nauczyć się tej wymagającej sztuki. Pływamy na łodziach typu 420, ISA-407 oraz Cadet. Żeglowanie z nami to wspaniałą przygoda, dzięki której poznasz techniki manewrowania łodzią, przygotujesz się do egzaminu na żeglarza jachtowego oraz poznasz podstawy nawigacji.

Grupę zeglarską senior prowadzi Pani Katarzyna Kucaba

IMG_4991likehttps://www.facebook.com/pages/Grupa-%C5%BBeglarska-Akademii-Nautica/1511426939073304?fref=ts

GRUPA BŁĘKITNY PATROL
 Dzięki niej poznasz techniki udzielania pierwszej pomocy w sytuacja zagrożenia zdrowia i życia. Nabędziesz umiejętności posługiwania się specjalistycznym sprzętem do ratowania życia: obsługi AED (defibrylatorów), wykonywanie podstawowych czynności ratujących życie na fantomach do nauki RKO.

Grupę „Błękitny Patrol” prowadzi Pan Wojciech Reperowicz

DSCF3813

k

Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach przez cały rok. Latem na dzieci czekają: żaglówki, zabawa na wyciągu do nart wodnych, wyprawy rowerowe, spływy kajakowe czy regaty smoczych łodzi. Dzieci podczas zajęć w poszczególnych grupach realizują również program szkolenia na młodszego ratownika WOPR, żeglarza jachtowego, szkolenia regatowego oraz karty wędkarskiej. Poza licznymi zajęciami programowymi na dzieci czekają niespodzianki: biwaki, ogniska, wycieczki, nadmorskie plażowanie, imprezy tematyczne czy szkółka narciarsko-snowboardowa zimą. Zaraz po zakończeniu sezonu letniego, w porze jesienno-zimowej, przychodzi czas przygotowań do kolejnych letnich wariacji. Na sali gimnastycznej czeka akrobatyka i batut, gdzie pod okiem instruktora dzieci uczą się podstaw wykonywania różnych ewolucji, które później wykorzystują podczas zajęć wakeboardowych i nart wodnych. Każdy wodniak musi dobrze pływać, dlatego dzieci w Academii Nautica doskonalą swoje umiejętności na pływalni. Dużą popularnością cieszą się także zajęcia z akrobatyki, ścianki wspinaczkowej oraz regularne wyjścia na premiery kinowe.

To i wiele innych niespodzianek czeka na najmłodszych w Academii Nautica.

 

Video
+