Ośrodek wypoczynkowy w Jeleniu

with Brak komentarzy

Ośrodek wypoczynkowy w Jeleniu
Robert Zdanowicz
Jeleń 40, 78-449 Borne Sulinowo
tel. 602 66 50 39
http://www.wjeleniu.pl/

Ośrodek wypoczynkowy położony jest we wsi Jeleń gmina Borne Sulinowo. Zlokalizowany około 100 metrów od piaszczystej plaży z piaszczystym brzegiem, zagospodarowanym małą architekturą. W odległości ok. 10 km od miejscowości Szczecinek oraz ok. 10 km od miejscowości Borne Sulinowo. Wieś jest położona pomiędzy dwoma jeziorami – od południa jeziorem Jeleń, a od północy Świdno-Sarcze. Miejsce posiada duże walory przyrodnicze, lasy bogate w grzyby jak również jeziora dające możliwość połowu ryb, ciekawe tereny do uprawiania turystyki pieszej jak również rowerowej.

Nowo wyremontowany ośrodek, oferuje noclegi w domkach letniskowych, pawilonach murowanych, campingu, polu namiotowym. Ośrodek posiada 70 miejsc noclegowych.

  • Domek letniskowy drewniany 4 osobowy z możliwością dostawki składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju oraz łazienki i przynależnym do niego tarasem wypoczynkowym.
  • Domek letniskowy 8-10 osobowy składa się z trzech niezależnych pokoików.
  • Domek letniskowy 8-12 osobowy składa się z 4 niezależnych pokoików.
  • Domek letniskowy 10-12 osobowy składa się z czterech niezależnych pokoików.
  • Segmenty murowane 3-4 osobowe, zarówno domki jak i segmenty murowane posiadają łazienkę, salon, taras, kuchnie w pełni wyposażone, kuchenka gazowa, lodówka itp. oraz Tv cyfrowe, internet, leżaki plażowe, grill oraz meble ogrodowe

Ośrodek posiada rozległe pole namiotowe wyposażone w budynek z toaletami i natryskami. Możliwość podłączenia przyczep campingowych jak również namiotów do prądu, a także miejsce zrzutu nieczystości z przyczep. Pole namiotowe jest oświetlone i ogrodzone. Na terenie znajduje się namiot o powierzchni 100 m2 umożliwiający konsumpcję jak również przygotowanie posiłków. Na terenie ośrodka znajdują się zadaszony grill, ognisko, pole do piłki siatkowej, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, bilard, mini boisko do piłki nożnej, plac zabaw, zwierzęta są akceptowane. Do dyspozycji gości jest wypożyczalnia kajaków, rowerów turystycznych oraz łodzi. Ośrodek organizuje spływy kajakowe jak również organizuje imprezy integracyjne.