Follow Us
Ostatnio dodane:

Ośrodek wypoczynkowy w Jeleniu

Ośrodek wypoczynkowy w Jeleniu

Ośrodek wypoczynkowy w Jeleniu
Robert Zdanowicz
Jeleń 40, 78-449 Borne Sulinowo
tel. 602 66 50 39
http://www.wjeleniu.pl/

Ośrodek wypoczynkowy położony jest we wsi Jeleń gmina Borne Sulinowo. Zlokalizowany około 100 metrów od piaszczystej plaży z piaszczystym brzegiem, zagospodarowanym małą architekturą. W odległości ok. 10 km od miejscowości Szczecinek oraz ok. 10 km od miejscowości Borne Sulinowo. Wieś jest położona pomiędzy dwoma jeziorami – od południa jeziorem Jeleń, a od północy Świdno-Sarcze. Miejsce posiada duże walory przyrodnicze, lasy bogate w grzyby jak również jeziora dające możliwość połowu ryb, ciekawe tereny do uprawiania turystyki pieszej jak również rowerowej.

Nowo wyremontowany ośrodek, oferuje noclegi w domkach letniskowych, pawilonach murowanych, campingu, polu namiotowym. Ośrodek posiada 70 miejsc noclegowych.

  • Domek letniskowy drewniany 4 osobowy z możliwością dostawki składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju oraz łazienki i przynależnym do niego tarasem wypoczynkowym.
  • Domek letniskowy 8-10 osobowy składa się z trzech niezależnych pokoików.
  • Domek letniskowy 8-12 osobowy składa się z 4 niezależnych pokoików.
  • Domek letniskowy 10-12 osobowy składa się z czterech niezależnych pokoików.
  • Segmenty murowane 3-4 osobowe, zarówno domki jak i segmenty murowane posiadają łazienkę, salon, taras, kuchnie w pełni wyposażone, kuchenka gazowa, lodówka itp. oraz Tv cyfrowe, internet, leżaki plażowe, grill oraz meble ogrodowe

Ośrodek posiada rozległe pole namiotowe wyposażone w budynek z toaletami i natryskami. Możliwość podłączenia przyczep campingowych jak również namiotów do prądu, a także miejsce zrzutu nieczystości z przyczep. Pole namiotowe jest oświetlone i ogrodzone. Na terenie znajduje się namiot o powierzchni 100 m2 umożliwiający konsumpcję jak również przygotowanie posiłków. Na terenie ośrodka znajdują się zadaszony grill, ognisko, pole do piłki siatkowej, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, bilard, mini boisko do piłki nożnej, plac zabaw, zwierzęta są akceptowane. Do dyspozycji gości jest wypożyczalnia kajaków, rowerów turystycznych oraz łodzi. Ośrodek organizuje spływy kajakowe jak również organizuje imprezy integracyjne.

 

Top

Szanowni Państwo!

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych. Kliknięcie przycisku „Przejdź do serwisu” oznacza zgodę na przetwarzanie danych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania serwisu.

W związku z zapisami art. 13 oraz art. 14 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE. z 2016 r., L 119, poz. 1) informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest:

Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna

Ul. Piłsudskiego 3

78-400 Szczecinek

Na mocy art. 37 ust. 1 lit. a) RODO Administrator (AD) wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD), który w jego imieniu nadzoruje sferę przetwarzania danych osobowych. Z IOD można kontaktować się pod adresem mail mariusz.getka@szlot.pl

Dane osobowe przetwarzane przez SzLOT przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji celu dla jakiego zostały zebrane oraz zgodnie z terminami archiwizacji określonymi przez ustawy kompetencyjne lub ustawę z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz.U. z 2017 r., poz. 1257) i ustawę z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. z 2018 r., poz. 217), w tym Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.

Każda osoba, z wyjątkami zastrzeżonymi przepisami prawa, ma możliwość:

Z powyższych uprawnień można skorzystać w siedzibie Administratora, pisząc na adres AD lub drogą elektroniczną kierując korespondencję na adres sekretariat@szlot.pl

Osoba której dane przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez tę osobę ma prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Szczecinecką Lokalną Organizację Turystyczną. Organem właściwym dla ww. skargi jest:

Urząd Ochrony Danych Osobowych
ul. Stawki 2
00-193 Warszawa

W zależności od sfery, w której przetwarzane są dane osobowe w Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym lub umownym. W szczególnych przypadkach ich podanie jest warunkiem zawarcia umowy.