Follow Us
Ostatnio dodane:

Pensjonat Kowalski, KOMORZE

Pensjonat Kowalski, KOMORZE

PENSJONAT„KOWALSKI” KOPOL-HOTEL Sp. z o.o.
Komorze 12, 78-445 Łubowo
tel./fax +48 94 373-21-00
tel. : +49 172 411 40 71
tel. 48 373 27 00

http://pensjonat-kowalski.eu/

Przytulny, rodzinny pensjonat z 7 komfortowymi pokojami 2-3-osobowymi, pokojem dziennym, pokojem z kominkiem, ogrodem, z wyposażeniem i wspaniałym widokiem na łąki i pola. Wszystkie pokoje są wyposażone w WC, prysznic, telefon i telewizję satelitarną. Pensjonat oferuje szereg ciekawych atrakcji zarówno dla starszych jak i młodszych. Możliwość wypożyczenia łódek, kajaków oraz rowerów. Tygodniowe rajdy konne z instruktorem, spływy kajakowe, wycieczki rowerowe, wędkowanie, grzybobranie. Oferujemy wypoczynek połączony z praktyczną nauką języka niemieckiego.

Większość koni, których jest razem 24, to konie rasy wielkopolskiej. To bardzo wytrzymała, polska rasa o wysokości w kłębie 160 – 170 cm. W stajni można spotkać także kilka koni rasy haflinger, jedną klacz angloarabską, jedną rasy westfalskiej i jedną rasy holsztyńskiej. Konie wyróżniają się tym, że są łagodne, wytrzymałe i dobrze znają teren.”
Styl jazdy: Przeważnie angielski, ale serdecznie zapraszamy również zwolenników stylu westernowego.
Uprząż i siodła: Mamy do dyspozycji angielskie siodła, angielską uprząż i siodła western.
Poziomy jazdy:
1 = początkujący, z niewielkim doświadczeniem w terenie
2 = zaawansowani jeźdźcy z doświadczeniem w terenie
3 = dobrzy jeźdźcy z kilkuletnim doświadczeniem na różnych koniach o różnych charakterach, doświadczenie w różnorodnym terenie
4 = bardzo dobrzy jeźdźcy, doświadczenie z różnymi końmi, także z pełnymi
temperamentu, doświadczenie w różnorodnym terenie
„Dla każdego jeźdźca mamy odpowiedniego konia – każdy będzie zadowolony.” Pakiety „weekend w siodle”.

Top

Szanowni Państwo!

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych. Kliknięcie przycisku „Przejdź do serwisu” oznacza zgodę na przetwarzanie danych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania serwisu.

W związku z zapisami art. 13 oraz art. 14 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE. z 2016 r., L 119, poz. 1) informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest:

Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna

Ul. Piłsudskiego 3

78-400 Szczecinek

Na mocy art. 37 ust. 1 lit. a) RODO Administrator (AD) wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD), który w jego imieniu nadzoruje sferę przetwarzania danych osobowych. Z IOD można kontaktować się pod adresem mail mariusz.getka@szlot.pl

Dane osobowe przetwarzane przez SzLOT przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji celu dla jakiego zostały zebrane oraz zgodnie z terminami archiwizacji określonymi przez ustawy kompetencyjne lub ustawę z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz.U. z 2017 r., poz. 1257) i ustawę z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. z 2018 r., poz. 217), w tym Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.

Każda osoba, z wyjątkami zastrzeżonymi przepisami prawa, ma możliwość:

Z powyższych uprawnień można skorzystać w siedzibie Administratora, pisząc na adres AD lub drogą elektroniczną kierując korespondencję na adres sekretariat@szlot.pl

Osoba której dane przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez tę osobę ma prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Szczecinecką Lokalną Organizację Turystyczną. Organem właściwym dla ww. skargi jest:

Urząd Ochrony Danych Osobowych
ul. Stawki 2
00-193 Warszawa

W zależności od sfery, w której przetwarzane są dane osobowe w Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym lub umownym. W szczególnych przypadkach ich podanie jest warunkiem zawarcia umowy.