Regionalne Centrum Tenisowe

with Brak komentarzy

Regionalne Centrum Tenisowe w Szczecinku, to jeden z największych tego typu obiektów w Polsce północnej, gwarantujący najwyższy poziom treningów dla wyczynowców i wspaniałą zabawę dla początkujących sportowców.
Cały obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Kryte korty tenisowe są w pełni osłonięte materiałem dwupowłokowym z izolacją powietrzną, zapobiegającą kondensacji pary wodnej i wychładzaniu, wyposażone w nawierzchnię ze sztucznej trawy.
W okresie zimowym poprzez system grzewczy na kortach krytych utrzymywana jest optymalna temperatura do gry w tenisa. Latem, dla komfortu użytkowników istnieje możliwość rozsunięcia kurtyn bocznych, co pozwala na wolny dopływ świeżego powietrza.
Wysokiej klasy korty ziemne z nawierzchnią ceglaną wyposażone są w trybuny i oświetlenie, pozwalające grać po zmroku. Przez cały rok na kortach RCT trenują młodzi i starzy, skupieni wokół działających w mieście klubów.
Spółka z powodzeniem rozwija Akademię Tenisa Ziemnego AQUA-TUR, której instruktorzy, jako jedyni w mieście realizują programy TENIS10 – popierany przez siostry Agnieszkę i Ulę Radwańskie oraz program Polskiego Związku Tenisowego – TENIS XPRESS, pozwalający nauczyć się gry w tenisa ziemnego szybciej i skuteczniej.
Do dyspozycji: 3 korty kryte z nawierzchnią sztuczną, 8 kortów zewnętrznych z nawierzchnią z mączki ceglanej, 3 zewnętrzne stoły do ping-ponga, tenisową ścianę treningową, kort do badmintona, wypożyczalnię sprzętu.

AQUA-TUR Sp.z o.o.

ul. Szczecińska 2, 78-400 Szczecinek

tel. 94 372 96 28

Więcej informacji