Stary Młyn Strzeszyn, Łubowo

with Brak komentarzy

Obiekt posiada konie rasy wielkopolskiej, szlachetnej półkrwi, trakeńskiej oraz arabskie. Konie użytkowane są do jazdy wierzchem, do pracy w zaprzęgu – bryczka, sanie.
„Miłośników jazdy konnej zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty jazd konnych oraz hotelu dla koni, na terenie nowoczesnej stajni, która wchodzi w skład naszego kompleksu agroturystycznego.”
Na teren przylegającym do stajni zostały przygotowane dwa maneże. Mniejszy – do nauki jazdy, drugi, większy – do jazdy skokowej bądź ujeżdżeniowej.
Jazda konna w zachodniopomorskim to doskonała forma spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jeździć może każdy, jeżeli wykaże się chęcią i wolą nauki. Do innych atrakcji związanych z jazdą konną należą wycieczki zaprzęgami dające wspaniałą możliwość podziwiania krajobrazów. Jazda konna od dawna jest uważana za posiadającą zbawienny wpływ na zdrowie człowieka. Zajęcia pozwalają dzieciom na rozluźnienie się i zwiększenie zakresu ruchów.
Ze względu na wiele zalet, które niesie ze sobą ten rodzaj aktywności oraz przyjemność z jazdy konnej w okolicach Drawskiego Parku Krajobrazowego zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia lub kontynuowania szkolenia w jeździe konnej.