Wędkowanie

with Brak komentarzy

Powiat Szczecinecki to idealne miejsce dla miłośników wędkowania. Można tutaj spróbować swoich sił w takich formach jak spinningowa, z łodzi, z brzegu, gruntowa i spławikowa.

Najlepsze jeziora dla tej rekreacji to znajdujące się w Szczecinku j. Trzesiecko, ale także w okolicy: j. Lipno, j. Radacz, j. Ciemino, j. Wilczkowi, j. Leśne, j. Spore. Do dyspozycji wędkarzy są również wypożyczalnie łodzi i kajaków wędkarskich.

„Powiat Szczecinecki, to jeden  z najatrakcyjniejszych regionów Pomorza Zachodniego, nazywany często prawdziwym skarbem ukrytym wśród jezior – wędkarskim Eldorado

W czystych wodach można złowić: sandacza, szczupaka, węgorza, okonia i wiele innych ryb, a w rzekach dodatkowo pstrąga, lipienia oraz troć wędrowną, z którymi walka gwarantuje niezapomniane wrażenia.

Jeziora, rzeki i lasy to główne atuty przyrodnicze Powiatu Szczecineckiego. Wyprawy wędkarskie i przebywanie na łowisku będzie czystą przyjemnością nawet jeśli przegrasz walkę z rekordowym okazem!

Nasze wyprawy wiodą wyłącznie na sprawdzone i godne polecenia łowiska. Wyprawie zawsze towarzyszy doświadczony przewodnik z dużą wiedzą wędkarską. Proponujemy zatem Państwu wędkowanie na akwenach Powiatu Szczecineckiego.”

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony dedykowanej wędkarstwu.