Obozy mlodziezowe i event’s

obozy-mlodziezowe

Szczecinecki LOT jako organizator turystyki korzystając z bogatej palety atrakcji regionu tworzy wiele ciekawych ofert dla chcących odwiedzić Powiat Szczecinecki turystów. Dla najmłodszych proponujemy obozy sportowe. Szczecinek stara się o miano sportowej stolicy Pomorza Zachodniego. Wykorzystując dostępną w naszym regionie bazę sportowo – rekreacyjną jesteśmy w stanie przygotować propozycję zgrupowania w niemalże każdej dyscyplinie. Jedenaście świetnie przygotowanych kortów tenisowych, w tym dwa kryte. Nowoczesne boiska piłkarskie trawiaste i ze sztuczna nawierzchnią. Centrum basenowe – doskonałe dla klubów pływackich i nie tylko; z basenem sportowym, rekreacyjnym, jacuzzi, biczami wodnymi oraz saunami.

Obozy młodzieżowe

Będąc organizatorem turystyki jesteśmy w stanie zorganizować na wysokim poziomie obóz w niemalże każdej dyscyplinie. Zajmiemy się znalezieniem odpowiedniego miejsca do treningów, wypełnimy czas dzieciom i młodzieży różnymi atrakcjami oraz zapewnimy wygodne i przyjemne miejsce odpoczynku. Szczecinek to bogata baza sportowo-rekreacyjna z dobrze rozwiniętą bazą noclegową.
Wakacje z wiatrem i na fali tylko w Szczecinku.

Oferta wędkarska

Masz ochotę na wypad na ryby – zarzuć na Szczecinek. Zapewniamy pomoc w wybraniu dogodnego łowiska, łodzie wędkarskie oraz rezerwację hotelu czy pensjonatu.

Oferta imprez integracyjnych

Nie ma wyzwania, z którym byśmy sobie nie poradzili. Polecamy szczególnie wspólną zabawę na wyciągu do nart wodnych z udziałem instruktora oraz biesiadę na Mysiej Wyspie – powiew tropików w Szczecinku.

 

Formularz zgłoszeniowy   Galeria   Aktualności

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty jednego z najdłuższych w Europie wyciągów do nart wodnych - oferujemy korzystne rozwiązania cenowe biletów całodziennych i możliwość rezerwacji grupowych. Nie musicie zabierać ze sobą sprzętu możecie go wypożyczyć na miejscu: narty wodne, wakeboard, pianka i kapoki. Polecamy również nasze imprezy firmowe, integracyjne oraz inne. Lubimy wyzwania i chętnie przygotujemy coś wyjątkowego. Proponujemy pakiety składające się z wypoczynku w jednym z komfortowych miejsc hotelowych oraz oferty rekreacyjnej: wyciągu do nart wodnych, rejsu prawdziwym tramwajem wodnym, regat żeglarskich czy potyczek smoków – łodzi na kształt dużego kanoe zabierającej na pokład aż dwudziestu wioślarzy, sternika i bębniarza. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie, przekonaj się już dzisiaj.

  • slider1obozy
  • evs
  • obozy-mlodziezowe
Video
+