Festiwal motorowodny 22.07.2017

with Brak komentarzy

Motorowodniacy przybywajcie! Nie ma nic lepszego niż woda, słońce i warkot silników. Spotkajmy się w Szczecinku na jedynym w Polsce Festiwalu Motorowodnym! Wspólne pływanie, integracja, grillowanie, pokazy, zawody, wystawy sprzętu motorowodnego. Koncerty, strefa dla dzieci, w ramach festiwalu Art Piknik i wiele innych czekają na was 22.07 na jeziorze Trzesiecko.

Pokażmy ilu nas jest! Zarezerwujcie sobie weekend, zabierzcie rodzinę, trochę słońca i widzimy się na wodzie!

Zawody:

1. Mistrz steru:

Mistrz Steru nie tylko moc ma znaczenie- Rekreacyjne zawody na najlepszego sternika przeprowadzone w 2 kategoriach: I motorówki, II skutery wodne – dynamiczne zawody w których każdy sternik motorowodny może sprawdzić swoje umiejętności, mają one większe znaczenie niż sprzęt którym dysponuje (motorówka, skuter). Dzięki temu każdy może wziąć w nich udział i każdy ma szansę na wygraną. Konkurencja polega na wykonaniu zadań oraz pokonaniu wyznaczonego toru w jak najszybszym czasie.

2. Slalom motorówek i skuterów.

Slalom- liczy się czas! Kto pierwszy przepłynie slalom ten wygrywa! Zawody przeprowadzane w 2 kategoriach: I motorówki, II skutery.

 

Pokazy motorowodne.

Przejażdżki dla każdego:

Wręczenie pucharów godz. 17.00

Parada motorowodna na zakończenie godz. 17.30

Na zakończenie wielka integracja, wspólna parada wszystkich uczestników festiwalu oraz after party!

 

 

 

Zapisz się już dzisiaj!

Koszt pakietu startowego to 100 zł od jednostki pływającej. Zgłoszenia przyjmujemy do 16.07.2017 na e-mail sekretariat@szlot.pl

Prosimy przekazać informację odnośnie liczby uczestników.

 

Mapa festiwalu

[huge_it_maps id=”3″]