II Wierzchowski Memoriał Karola Zacharczyka – ważna informacja!

with Brak komentarzy

Uwaga‼️Ważna informacja ‼️
Uczestnicy Wierzchowskiego Memoriału Karola Zacharczyka‼️

W związku z wprowadzonym na terenie Polski stanem epidemii i ograniczeniami nałożonymi na wszystkich obywateli informujemy, że w chwili obecnej nie można mieć gwarancji, że zaplanowany na 22-23 maja 2020 roku Wierzchowski Memoriał Karola Zacharczyka dojdzie do skutku. Co prawda, nie podjęliśmy jeszcze decyzji o rezygnacji z tej daty, ponieważ nie wiemy jak rozwinie się sytuacja, ale z dużym prawdopodobieństwem należy przyjąć, że Memoriał zostanie przesunięty na czas późniejszy.😔

Zawody te cieszą się dużym zainteresowaniem, niemal każdego dnia otrzymujemy od Was kolejne zgłoszenia. Dla dobra uczestników jednak, na chwilę obecną nie będziemy prowadzili zapisów. O ewentualnym odwołaniu imprezy, lub też o przełożeniu jej na inny, bezpieczniejszy termin, powiadomimy zainteresowanych drogą mailową, a także poprzez naszą stronę internetową i portale społecznościowe.

W przypadku zmiany daty wędkarze, którzy wyrazili chęć uczestniczenia w zmaganiach w dniach 22-23 maja, a nie będą mogli wziąć udziału w kolejnym terminie, dostaną całkowity zwrot opłaty startowej.

Ewentualne zapytania prosimy kierować na adres: sekretariat@szlot.pl 🙂