Follow Us
Ostatnio dodane:

TROPHY SZCZECINEK 2019 – wideo relacja

TROPHY SZCZECINEK 2019 – wideo relacja

Kolejna edycja Trophy Szczecinek za nami ! Poniżej relacja z trzeciej edycji zmagań wędkarskich. Zapraszamy do oglądania materiału przygotowanego przez niezawodną jak zawsze – HOOKA TV Polska Telewizja Wędkarska ! Lepiej nie dało się ująć klimatu naszych zawodów!

Nasze zawody od początku, czyli od roku 2017 miały niesamowity klimat. Pomimo tego, że rywalizacja toczyła się o wartościowe nagrody, nie było spinek, negatywnych emocji i wzajemnych pretensji. Tak też było podczas tegorocznej edycji. Ilość pozytywnej aury roztaczającej się nad Trzesieckiem i Wierzchowem w dniach, kiedy trwały zawody była przeogromna. Działo się tak za sprawą zawodników, wyjątkowych osób, które ostatni weekend zdecydowały się spędzić w Szczecinku. Budujące było to jak ze sobą rozmawialiście, ile rad sobie przekazywaliście i co najważniejsze, robiliście to szczerze. Z rybami bywa różnie i tak też było tym razem. Kiedy tworzyliśmy regulamin Trophy, wyszliśmy z założenia, że premiujemy łowienie dużych ryb, dlatego też nie każdemu teamowi udało się zapunktować. Jedni mieli więcej szczęścia, inni mniej, ale tak już bywa kiedy ktoś pasjonuje się wędkarstwem. Wygrali najlepsi i to jest bezsprzeczne! W pierwszym dniu zaskoczeniem były sandacze, które na Trzesiecku odpaliły jak nigdy wcześniej. Już treningi pokazywały, że te ryby mogą dominować na szczecineckim akwenie. Okonie gryzły na obydwu zbiornikach. Co prawda nie udało się przekroczyć ubiegłorocznych 45 cm, ale ryby powyżej 40 cm się trafiały. Małym rozczarowaniem, szczególnie pierwszej tury były szczupaki. Te ryby nie gryzły, choć kilka niemal 90 cm udało się złowić. Otwarcie i zakończenie zmagań miało miejsce w kinie Wolność. Ilość endorfin, która unosiła się na jego budynkiem była ogromna! To oczywiście zasługa wszystkich uczestników: wędkarzy, sędziów, sponsorów i organizatorów. Oby tej pozytywnej energii starczyło nam na długie zimowe miesiące, które są przed nami. Po dwóch dniach rywalizacji wyniki końcowe przedstawiały się następująco:

1. TROTON TEAM – 1776 mm Waldemar Spychalski i Andrzej Spychalski Okoń – 26,8 cm, Sandacz – 68,5, Szczupak – 85 cm

2. Krak Fishing Team – 1575 mm Rafał Trawiński i Andrzej Lebiest Okoń – 27 cm, Sandacz – 63,5 cm, Sandacz – 67 cm

3. Maniak Team – 1440 mm Marcin Biniakiewicz I Hubert Dzięglewicz Sandacz – 57,3 cm, Szczupak – 86,7 cm

4. Zgorzelec Fishing Team – 1420 mm Marcin Brzychcy I Bartłomiej Szeszko Okoń 320 mm oraz 380 mm I Sandacz 717 mm

5. Markus – 1223 mm Marek Pawłowski I Tomasz Markiewicz Okoń 353 mm I Szczupak 870 mm

6. Rytek Team – 1197 mm Marek Rytka I Sławomir Jaworski Okoń 291 mm oraz 285 mm I sandacz 621

7. Mikado Total Fishing Team SAIRA – 1162 mm Rafał Światłoń I Marcin Gruszczyński Okoń 287 mm oraz 315 mm I Sandacz 560

8. Lureleader Team Polska – 1144 mm Dariusz Grzywna i Grzegorz Opara Sandacz 568 mm i Sandacz 576 mm

9. Suszewo Team – 1077 mm Łukasz Wachel i Piotr Olszyna Okoń 422 mm i Szczupak 655 mm

10. Kris Fishing Team – 1036 mm Ireneusz Gębski i Krzysztof Konieczny Okoń 364 mm i Sandacz 672 mm

Żadne zawody nie mogłyby się odbyć bez sponsorów. O to, aby najlepsi w Trophy Szczecinek 2019 mogli wracać do domów z licznymi i wartościowymi trofeami, zadbały następujące firmy: Anvil-Art Kowalstwo Artystyczne Krzysztof Wronowski, Svendsen Sport – Savage Gear Polska i Okuma Polska, Shimano-Fishing, Abu Garcia , Berkley Fishing , Pitbull energy drink , Centrum Wędkarskie i Motorowodne Yamaha Gorzów , Eventur Fishing #wyprawynaryby, Startbajt Fishing , Realistic Shad , Drukarnia Sil-Veg-Druk, PZW Okręg Koszalin, Miasto Szczecinek i Gmina Szczecinek. Serdecznie dziękujemy za wsparcie! Patronat nad Trophy Szczecinek objął Burmistrz Miasta Szczecinek Daniel Rak. Partnerami medialnymi byli: HOOKA TV – Polska Telewizja Wędkarska, Wędkarstwo 360, Wiadomości Wędkarskie i Wędkarski Świat, Polskie Radio Koszalin, Radio Eska, TV Zachód, Gawex Media Sp. z o.o., iszczecinek.pl, Miasto z Wizja, Temat Szczecinecki oraz Głos Koszaliński. Organizatorami tegorocznej edycji byli Samorządowa Agencja Promocji i Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna. Czy impreza była udana? Najlepszym wyznacznikiem tego, jest fakt, iż wiele drużyn opuszczając Szczecinek zgłaszało chęć uczestnictwa w przyszłorocznej edycji. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji i sprawnym przeprowadzeniu zawodów TROPHY SZCZECINEK 2019!

Do zobaczenia w trzeci weekend października 2020 roku. Dokładnie wypada to w dniach 15-18, więc już planujcie wolne!

Top

Szanowni Państwo!

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych. Kliknięcie przycisku „Przejdź do serwisu” oznacza zgodę na przetwarzanie danych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania serwisu.

W związku z zapisami art. 13 oraz art. 14 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE. z 2016 r., L 119, poz. 1) informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest:

Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna

Ul. Piłsudskiego 3

78-400 Szczecinek

Na mocy art. 37 ust. 1 lit. a) RODO Administrator (AD) wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD), który w jego imieniu nadzoruje sferę przetwarzania danych osobowych. Z IOD można kontaktować się pod adresem mail mariusz.getka@szlot.pl

Dane osobowe przetwarzane przez SzLOT przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji celu dla jakiego zostały zebrane oraz zgodnie z terminami archiwizacji określonymi przez ustawy kompetencyjne lub ustawę z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz.U. z 2017 r., poz. 1257) i ustawę z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. z 2018 r., poz. 217), w tym Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.

Każda osoba, z wyjątkami zastrzeżonymi przepisami prawa, ma możliwość:

Z powyższych uprawnień można skorzystać w siedzibie Administratora, pisząc na adres AD lub drogą elektroniczną kierując korespondencję na adres sekretariat@szlot.pl

Osoba której dane przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez tę osobę ma prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Szczecinecką Lokalną Organizację Turystyczną. Organem właściwym dla ww. skargi jest:

Urząd Ochrony Danych Osobowych
ul. Stawki 2
00-193 Warszawa

W zależności od sfery, w której przetwarzane są dane osobowe w Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym lub umownym. W szczególnych przypadkach ich podanie jest warunkiem zawarcia umowy.