Szczecineckie kajakowanie!

with Brak komentarzy

Szanowni turyści, drodzy mieszkańcy, Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza na imprezę jakiej jeszcze u nas nie było! W dniu 11 sierpnia, na  jeziorze Trzesiecko, przed Centrum Konferencyjnym Zamek, odbywać się będzie rekreacyjna impreza „Szczecineckie Kajakowanie”. Do zabawy zapraszamy wszystkich, którzy lubią wodę, aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu oraz rywalizację. Te amatorskie zawody odbywać się będą w trzech kategoriach: jedynki, dwójki i rodzinna (osoba dorosła + dziecko do lat 13). Organizatorzy zadbali o atrakcyjne nagrody dla pierwszych trzech osad w każdej kategorii, tak więc jeśli nie macie jeszcze zaplanowanego 11 sierpnia przyłączcie się do nas.

W tym dniu, poza kajakami, do waszej dyspozycji będzie motorówka z bananem, tak więc jeśli będziecie mieli mało wrażeń na kajakach to żółty dmuchaniec dopełni reszty.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 6 sierpnia. Możecie to zrobić drogą mailową lub osobiście w siedzibie SzLOT przy ulicy Piłsudskiego 3.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do zabawy razem z nami! Zapewniamy dobrą atmosferę, bezpieczeństwo na wodzie i wrażenia, o których długo  jeszcze będziecie pamiętać.

Udział w imprezie jest bezpłatny. „Szczecineckie Kajakowanie” finansowane jest ze środków Województwa Zachodniopomorskiego, z Programu Marszałkowskiego  „ Społecznik na lata 2019-2021″.

Poniżej do pobrania: formularz zgłoszeniowy, zgoda rodzica oraz regulamin zawodów.